Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Po pandémii

Krátky opis
Inscenácia pre deti a dospelých, ktorá hravou, vtipnou a dobrodružnou formou rozširuje znalosti o vesmíre, prírodných vedách a astronómii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vesmíro

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
12.09.2021

Popis projektu

Inscenácia pre deti a dospelých, ktorá hravou, vtipnou a dobrodružnou formou rozširuje znalosti o vesmíre, prírodných vedách a astronómii. 


Réžia, scenár: Miro Mihálek

Hudba, hrajú: Róbert Švec, Miro Mihálek

Scéna: Miriam Horňáková

Bábky: Viktória Csányiová


Minutáž predstavenia 55 minút.


Predstavenie sa uskutoční 12.9. 2021 o 15:00h v Obecnej záhrade v Bratislava-Rača.

Po predstavení bude nasledovať Astroworkshop, počas ktorého si deti budú môcť vytvoriť vlastného kozmonauta alebo planétu. 


Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
9 200,00 €

Výška podpory:
8 400,00 €