Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2021

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pecha Kucha Night Nitra vol. 22: Komunity + koncert Darkness Positive

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
31.08.2021

Popis projektu

Pecha Kucha Night Nitra vol. 22 s prívlastkom "Komunity" nám priblíži, aký význam má komunitný rozvoj pre členov komunity i samotné občianske iniciatívy, okolo ktorých sa formujú. Nechajte sa inšpirovať životom v aktívnej komunite, a pridajte sa spolu s nimi k boju za riešenie rôznych spoločenských problémov.

Po Peči Kuči vás čaká afterka s koncertom Darkness Positive.
::: DARKNESS POSITIVE :::
Oslovujú publikum nekompromisnou živou hudbou s vlastnou tvárou a názorom a so žánrovým presahom do jazzu, rocku, funku a hip-hopu. Svoj hudobný štýl kapela označuje ako antisystémový pop.
Prináša svieži a drzý zvuk s textami reflektujúcimi stav súčasných vzťahov a životného štýlu nielen mladej generácie. Kapela poukazuje na problémy vlastné, ale aj problémy našej spoločnosti pomocou rockových až metalových riffov, rýchleho rapu, šialených inštrumentálnych sól a chytľavých refrénov v slovenčine.
_________________________________________________________________________
Koncert z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálny partner: Rádio_FM.
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €