Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2021

Krátky opis
Vo štvrtok 19. augusta 2021 nás v rámci čítania kníh na podujatí Prečítané leto čaká aj piknik a eko divadlo Malý princ. Podujatie začne o 17:00, divadielko bude nasledovať o 18:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Eko divadlo pre deti: Malý princ

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
19.08.2021

Popis projektu

Vo štvrtok 19. augusta 2021 nás v rámci čítania kníh na podujatí Prečítané leto čaká aj piknik a eko divadlo Malý princ. Podujatie začne o 17:00, divadielko bude nasledovať o 18:00.

Vedeli ste, že aj Malý princ je ekológ?

Planétu pohltil odpad! Na pomoc prichádza Tomík a jeho ShowDeťom s EKO divadielkom. Malý princ nás prevedie po planétkach a vysvetlí čo je to recyklácia a ako funguje.

Na svojich cestách stretáva kráľa čo nevedel kraľovať, pijana a chamtivého biznismena, od ktorých si zobral veľké ponaučenie. Spoločne si zaspievame pesničky Eko-Rapera Tomíka.

Viac o tom, ako to s našou planétou dopadlo, sa dozviete počas predstavenia. Predstavenie je vhodné pre deti od 4-10rokov. 

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
22 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €