Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bavme sa spolu

Krátky opis
Známa spisovateľka Gabriela Futová predstaví svoju literárnu tvorbu deťom a mládeži zo znevýhodneného prostredia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Gabrielou Futovou

Miesto konania / kraj
Malá Domaša / Vranov nad Topľou

Termín konania
25.08.2021

Popis projektu

Známa spisovateľka Gabriela Futová, predstaví svoju literárnu tvorbu deťom a mládeži zo sociálne znevýhodneného prostredia. Cieľom tohto projektu je vzbudiť záujem o literárnu tvorbu a podporiť účastníkov k čítaniu kníh. 

Názov prímateľa
Obec Malá Domaša

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €