Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stále je čo objavovať

Krátky opis
Aktivita SPOZNAJ BREKOVSKÝ HRAD má charakter historicko-vzdelávacieho podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spoznaj Brekovský hrad

Miesto konania / kraj
Brekov / Humenné

Termín konania
28.08.2021

Popis projektu

Návšteva obce Brekov bude spojená s prezentáciou o histórií hradu, pešou turistikou. O výklad na hradnom kopci sa postarajú členovia OZ ONTIS.  Priblížia históriu hradu. Výklad doplnia aj o prezentáciu svojich publikácií.

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Humenné

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €