Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poď z ulice do knižnice. VI. ročník

Krátky opis
Batolárium pre najmenších. Účinkuje Bábkové divadlo na Rázcestí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Farbatolárium

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
18.08.2021

Popis projektu

Zámerom projektu Poď z ulice do knižnice VI. je vzbudiť a podporiť záujem detí o knihu a čítanie, podchytiť deti s výnimočným vzťahom k literatúre a rozvoj čitateľského hnutia. Chceme ovplyvniť nepriaznivé dôsledky koronakrízy, ktoré negatívne ovplyvnilo vzdelávanie detí, umožniť rozvoj ich tvorivosti a fantázie, podporiť klesajúcu schopnosť čítania a naučiť rodičov pracovať s knihou už od útleho veku detí. 


streda 18. augusta 2021 o 10.00 h

Farbatolárium

Batolárium pre najmenších. Účinkuje Bábkové divadlo na Rázcestí.

Mestská knižnica, Školská 19Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
9 300,00 €

Výška podpory:
8 350,00 €