Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu

Krátky opis
Zážitkové čítanie spojené s dramatizáciou literárneho textu. Účinkujú Zuzana Csontosová, Tomáš Končinský, Kristína Baluchová a Kristína Sviteková.
Fotogaléria
Názov podujatia
Piešťany čítajú deťom

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
12.08.2021

Popis projektu

Zámerom projektu Zaži knihu je prispieť k podpore čítania a literárneho vzdelávania v oblasti literatúry. Za cieľ si dáva najmä prezentovať a propagovať českú a slovenskú literatúru pre deti i dospelých inovatívnymi formami prostredníctvom rôznych druhov umenia. Mladú generáciu oboznámime s obsahom spoločného kultúrneho dedičstva. Pripomenieme si 100. výročie úmrtia Pavla Országha Hviezdoslava a odprezentujeme význam knižného dizajnu, čím sa zapojíme aj do osláv Roka slovenského dizajnu 2021.


štvrtok 12. augusta 2021 o 12.30 h

Piešťany čítajú deťom

Zážitkové čítanie spojené s dramatizáciou literárneho textu. Účinkujú Zuzana Csontosová, Tomáš Končinský, Kristína Baluchová a Kristína Sviteková.

Mestská knižnica, Školská 19Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
7 780,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €