Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

christiania 2021

Krátky opis
Modré hory mali na Pohode 2019 premiéru s kapelou a teraz prichádzajú predstaviť svoj nový program.
Fotogaléria
Názov podujatia
Modré hory akustik

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
14.08.2021

Popis projektu

Modré hory mali na Pohode 2019 premiéru s kapelou a teraz prichádzajú predstaviť svoj nový program.

Bene, Lyrik, Roland Kánik a ich hostia Michal Šelep (basa) a Ľuboš "Ežo" Ambrozai (bicie) si hranie v tejto zostave natoľko obľúbili, že sa rozhodli to nenechať iba na jeden koncert a sme veľmi radi, že si zahrajú aj u nás.

Vraj rap pre tridsiatnikov, vravia niektorí, no týmto tridsiatnikom je to jedno, ide o hudbu a tú zbožňujú. Motto „nudnejší jak život“ vymenili za „o všetkom a o ničom rap“.

Prídite si vypočuť modrohorskú akustickú session! 

Vstupenky už dnes v predpredaji na http://www.christiania.eu.sk/event/1279-modre-hory-akustik.


" target="_blank">http://www.christiania.eu.sk/event/1279-modre-hory-akustik">http://www.christiania.eu.sk/event/1279-modre-hory-akustik.


Názov prímateľa
dos gardenias s.r.o.

Celkový rozpočet:
16 665,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €