Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-osvetové aktivity v okrese Veľký Krtíš

Krátky opis
Výchovno-vzdelávacia aktivita zameraná na kultúrne dedičstvo regiónu Hont.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hontiansky keľavník

Miesto konania / kraj
Hrušov / Veľký Krtíš

Termín konania
19.07.2021 - 23.07.2021

Popis projektu

Aktivita s edukačným charakterom prezentuje účastníkom zručnosti v oblasti tradičných remesiel, gastronómie, poľnohospodárstva, tradičného odevu, folklóru minulých generácií z praktického hľadiska. Účastníci budú prostredníctvom odborných lektorov pracovať s tradičným materiálom, ako: drevo, slama, trstina, hlina, kameň, konope, obilniny atď.. 

Názov prímateľa
Hontiansko-ipeľské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
17 750,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €