Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FRAJ - 3. ročník multižánrového festivalu v Rimavskej Sobote

Krátky opis
3. ročník multižánrového festivalu v Rimavskej Sobote
Fotogaléria
Názov podujatia
FRAJ 2021

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
27.08.2021 - 28.08.2021

Popis projektu
2 dni plné hudby, divadla, literatúry, vizuálneho umenia, diskusií a workshopov v meste bájnych maduarov, havranov a bundáškenírov s horčicou.
3. ročník frajerského multižánrového festivalu, ktorý má flow, sa uskutoční 27. ~ 28. augusta v Rimavskej Sobote, metropole KONTRASTOV.

⭒✦ LINE-UP ✦⭒

Chiki liki tu-a
FVLCRVM
Tolstoys
LUVVER
TIMEA
něco něco
Matej Adámy
Tomáš Hudák
Jakub Gulík
Matej Makovický
Zuzana Kovačič Hanzelová
Michal Havran
Ivana Gibová
Natália Šimonová
Šaško Fjodor
Petra Filipiaková
Miklei
Young Aesthete
Sandy
Ples
" target="_blank">https://www.fraj.sk/">https://www.fraj.sk/
Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
16 400,00 €

Výška podpory:
12 500,00 €