Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rimavská Sobota spievaj! Festival destkých a dospelých speváckych zborov

Krátky opis
V rámci festivalu sa v stredu, 4. 4. uskutočnia v Dome kultúry tri koncerty. Dopoludnia bude výchovný koncert určený deťom z MŠ a žiakom I. stupňa ZŠ. Popoludní o 16.00 hod. sa predstavia detské spevácke zbory a o 18.00 hod. dospelé spevácke zbory z Rimavskej Soboty. Hosťom festivalu bude DSZ Felix zo ZUŠ Heľpa s dirigentkou Andreou Kirschovou, ktorý vlani na celoslovenskej súťaži Mládež spieva získal zlaté pásmo. Súčasťou podujatia bude aj workshop pre detské spevácke zbory a ich dirigentov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výchovný koncert

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
04.04.2018

Popis projektu

Výchovný koncert v rámci podujatia Rimavská Sobota spievaj sa uskutoční v stredu, 4.4. 2018 o 10.00 hod. v divadelnej sále Domu kultúry v Rimavskej Sobote. Účinkujú: DSZ Nádej zo ZUŠ Rimavská Sobota a DSZ Felix zo ZUŠ Heľpa, ktorý vlani na celoslovenskej súťažei Mládež spieva získal najvyššie možné ocenenie, zlaté pásmo. Diriguje: PaedDr. Jana Dobrocká a Andrea Kirchová, ktorá bude popoludní viesť aj workshop pre detské spevácke zbory a ich dirigentov. Koncert je vhodný pre deti z MŠ a pre I. st. ZŠ. V programe odznejú rôzne úpravy detských skladieb v podaní rovesníkov detí. Vstupné: deti MŠ / 0,50€ a deti ZŠ / 1€, alebo 1KP. Koncert je vhodný pre deti z MŠ a pre I. st. ZŠ. Organizátorom je OZ Spevácky zbor mesta Rimavská Sobota Bona fide v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom a ZUŠ v Rimavskej Sobote. 


 


Názov prímateľa
Spevácky zbor mesta Rimavská Sobota - Bona fide

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €