Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Psík s domom na hlave - Le chien avec une maison sur la tete; Otrasná Madam stará mama - L´horrible Madame mémé; Leonardov casting; Muchy na muške; ViaNočná mora z Paríža

Krátky opis
Prezentácia novej knihy Muchy na muške a krst knihy s hudobníkom Mariánom Čekovským v košickom Artfore. Prezentácia všetkých titulov o.z. Dva v jednom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Muchy na muške v Artfore

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
08.08.2021

Popis projektu
Muchy na muške v Artfore
Jedného dňa jej vleteli cez pravé ucho do hlavy a niektoré už nevyleteli von. Nevedno prečo. Odvtedy je Paulínka iná ako ostatní. Kvôli muškám, čo vleteli do uška.
Pozývame vás na prezentáciu knihy Miroslavy Grajciarovej a Radoslava Repického Muchy na muške v nedeľu 8.8. od 18:00 do košického Artfora na Hlavnej ulici.
Hosťom večera je hudobník Marián Čekovský.
Ilustrovaný príbeh sa sústreďuje na otázky tolerancie handicapovaných detí a ich integráciu do spoločnosti. Má ambíciu zmierniť smútok, ktorý prežívajú všetci tí, ktorých odmietavý a rezervovaný postoj okolia zraňuje. Jej čítaním si obraz o sebe upevnia a získajú nadhľad. Paulínka ukazuje deťom a dospelým, ako sa stať autonómnymi bytosťami radujúcimi sa zo života. Knihu napísala Miroslava Grajciarová. Rado Repický ju ilustroval a spoločne očakávajú, že vtipnými kresbami a situáciami podporia výchovu k tolerancii, k tomu, aby deti a dospelí nevnímali vlastnú inakosť ako muchu ako handicap.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Dva v jednom

Celkový rozpočet:
6 645,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €