Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy CHARON

Krátky opis
Reprízy inscenácie CHARON
Fotogaléria
Názov podujatia
CHARON

Miesto konania / kraj
Hontianske Nemce / Krupina

Termín konania
07.08.2021 - 01.12.2021

Popis projektu

Už od augusta sa môžete tešiť na ďalšie reprízy inscenácie CHARON. Tím účinkujúcich putuje do rôznych kútov Slovenska a prispieva k rozvoju umeleckej scény mimo hlavného mesta. Interakcia s verejnosťou, ako aj istá forma provokácie sú dôvodom vystúpenia z komfortnej zóny technicky vybavených divadiel. Prezentáciou inscenácie CHARON v krajských, okresných mestách a obciach vzniká prienik interakcií medzi verejnosťou a umeleckou obcou, ale predovšetkým svojou umeleckou výpoveďou oslovuje každého jednotlivca zvlášť. 


Tešíme sa na vás!


7.8. hudobný festival Atmosféra (Hontianske Nemce)

25.8 Nová Cvernovka ( Bratislava)

28.8. Liptovský Mikuláš

1.9. Divadlo Pôtoň (Bátovce)

10.11. CNK Záhrada (Banská Bystrica)

Názov prímateľa
TRAKT

Celkový rozpočet:
7 500,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €