Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bavme sa spolu

Krátky opis
Deň rómskej kultúry a umenia má byť dňom spojenia rómskych umelcov a Zboru apoštolskej cirkvi, ktorí predvedú svoje umenie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bavme sa spolu

Miesto konania / kraj
Malá Domaša / Vranov nad Topľou

Termín konania
12.08.2021

Popis projektu

Dňa 12.8.2021 vystúpi Zbor apoštolskej cirkvi, ktorý svojim vystúpením naplnia dušu a piesňou pozdvihnu srdcia veriacich. Potom bude následovať rómsky rezbár Milan Goroľ, ktorý ukáže svoje diela a umožní deťom a mládeži, aby si to v tvorivých dielňach  tiež  sami vyskúšali. Nakoniec vystúpi rómska skupina Revial, ktorých dynamika piesní roztancuje každého účastníka.

Cieľom tohto podujatia je motivácia deti a mládeže zo sociálne znevýhodneného prostredia k možnému rozvoju ich budúcej kariéry.

       

Názov prímateľa
Obec Malá Domaša

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €