Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Museum v Martine 2021

Krátky opis
V mesiaci august budete mať možnosť vidieť v našom Kultúrnom centre množstvo divadelných predstavení.
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačný program Kc museum august

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
01.08.2021 - 31.08.0201

Popis projektu

V mesiaci august budete mať možnosť vidieť v našom Kultúrnom centre množstvo divadelných predstavení. Odštartujeme predstavením Med a prach: eu.genus. Sme poctení, že tento rok môžeme v našich priestoroch hostiť festival Scénická žatva, ktorý počas svojho 99-teho ročníka opäť prinesie množstvo kvalitných predstavení neprofesionálneho divadla. Z hudobných produkcií uvítame bratov Geišbergovcov ale pre našich divákov sme pripravili v spolupráci so Slovenským národným múzeom v Martine a mestom Martin nultý ročník festivalu Črepiny času, ktorý divákom prinesie prepojenie ľudových zvykov a tradícií a moderného umenia.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
11 082,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €