Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HÁJOVŇA sezóna 2021

Krátky opis
Vizuáony večer Mirky Sliackej.
Fotogaléria
Názov podujatia
DIVART na Studni.

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
30.07.2021

Popis projektu

Fotografka Mirka Sliacka a inštrumentálny hudobník Martin Ryboš aka MartinZdivartu, ktorí boli ostatné dni v HÁJOVNI na mikrorezidencii, si pre vás pripravili vizuálny večer. Mirka pustí videoprojekciu, MartinZdivartu zahrá nové skladby, ktoré pripravil na mikrorezidencii. A aby toho nebolo málo, support im budú robiť dvaja mega DJ’s – DJ Good Mood & DJ KUBO. Good Mood maľuje a tak pripraví pre vás výstavu svojich akvarelov. 

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
38 950,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €