Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô

Krátky opis
Tvorba kombinovaného náhrdelníka inšpirovaného folklórnym ornamentom. Výroba technikou vyšívania na filc a modelovaním s polymérovou hmotou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Netradičnie Tradičnô – Ľudový šperk Podpoľania – minulosť v súčasnej móde

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
31.07.2021 - 01.08.2021

Popis projektu

Netradičnie Tradičnô je séria tvorivých dielní OZ MUSA, v ktorých sa naučíte využívať tradičné zručnosti Podpoľania netradičným spôsobom tak, aby ste výrobky využili v bežnom živote. Netradičnie Tradičnô Vám prinášame vďaka podpore Fondu na podporu umenia a spolufinancovania mestom Detva.

Tvorba kombinovaného náhrdelníka inšpirovaného folklórnym ornamentom. Výroba technikou vyšívania na filc a modelovaním s polymérovou hmotou.

Tvorivé dielne trvajú celý víkend, nie je možné prihlásiť sa iba na jeden deň.

NA DIELNE SI TREBA PRINIESŤ:
1. malé koliesko na vyšívanie

Počet účastníkov kurzu:
maximálne 12

Cena kurzu: 5€

Termín:

  1. sobota 31.7. od 10.00 hod.
  2. nedeľa 1.8. od 10.00 hod.

Miesto konania:

Dom umenia Arteska
Partizánska 63 Detva

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
7 000,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €