Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja – 22. ročník krajskej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne srdečne pozýva na výstavu z 22. ročníka krajskej postupovej súťaže neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2018. Vernisáž výstavy sa uskutoční 22. 3. 2018 v Galérii Vážka Trenčín. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava z 22. ročníka postupovej súťaže neprofesionálnej výtvarnej tvorby – Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2018

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
22.03.2018 - 16.04.2018

Popis projektu

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne srdečne pozýva na  výstavu z 22. ročníka krajskej postupovej súťaže neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum Trenčianskeho kraja 2018. Vernisáž výstavy sa uskutoční 22. 3. 2018 v Galérii Vážka Trenčín.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
2 640,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €