Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

STORYTELLING

Krátky opis
Dvojdňová výprava do sveta rozprávaných príbehov, NÁVRAT K HOVORENÉMU SLOVU ako k umeniu a k najprirodzenejšiemu prostriedku delenia sa o svoje zážitky, skúsenosti a príbehy.
Fotogaléria
Názov podujatia
STORYTELLING

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
30.07.2021 - 31.07.2021

Popis projektu

Dvojdňová výprava do sveta rozprávaných príbehov, NÁVRAT K HOVORENÉMU SLOVU ako k umeniu a k najprirodzenejšiemu prostriedku delenia sa o svoje zážitky, skúsenosti a príbehy.

ROZPRÁVANIE ZÁŽITKOV, rozprávok a snov, improvizované prejavy a príležitosť nechať sa vtiahnuť do deja prirodzeným talentom rozprávačov.

Cieľom novej prehliadky je zvyšovanie SCHOPNOSTI POČÚVAŤ, obohacovať a rozširovať slovnú zásobu, zlepšovať svoj verbálny prejav, podnietiť aktívnu prácu s literatúrou, podporovať predstavivosť, zlepšovať komunikačné schopnosti a počuť v priamom kontakte s rozprávačmi zaujímavé, poučné, ale aj zábavné príbehy.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €