Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
Výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na koncipovanie stratégie autorského akvarelu kde: Banská Štiavnica lektor: Mgr. Martin Kratochvil, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné cesty - Vrstvy, lazúry a iné štetcoklady: výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
19.08.2021

Popis projektu

Príďte si vyskúšať pripraviť koncept obrazu, kde jeho podobu podmieňuje materiál papiera v interakcii s akvarelovou technikou maľby mokré do mokrého. Naučíte sa vnímať a usmerňovať podmienky interakcie kvality papiera a akvarelovej techniky, dozviete sa základy napínania a prípravy papiera pre autorský akvarel, vyskúšate si vrstviť lazúry a vytvárať obraz pomocou farebnej škvrny.

Lektor vám zároveň na workshope poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie. 


Viac info na www.kosnr.sk 


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €