Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorím, tvoríš, tvoríme

Krátky opis
Minulý piatok 9. marca sa v trenčianskom Kine Hviezda predstavili divadelníci z nášho kraja na divadelnej prehliadke TVORÍM, TVORÍŠ, TVORÍME spojenej s odborným seminárom. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia. Ďakujeme za podporu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorím, tvoríš, tvoríme

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
09.03.2018

Popis projektu

Minulý piatok 9. marca sa v trenčianskom Kine Hviezda predstavili divadelníci z nášho kraja na divadelnej prehliadke TVORÍM, TVORÍŠ, TVORÍME spojenej s odborným seminárom.
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.
Ďakujeme za podporu.

Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €