Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stále je čo objavovať

Krátky opis
Aktivita má charakter workshopu zameraného na prácu s tradičnými technikami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vyšívanie niťou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
07.08.2021

Popis projektu

Aktivita “Vyšívanie niťou” je zameraná na tradičné remeslo spojené s prezentáciou krojov, ktoré vlastní Mestské kultúrne stredisko. Naučíme sa dva základné stehy - stonkový a plochý.  Vyšívať budeme folklórne vzory, kvetinové vzory a šikovnejší podľa svojej fantázie.  Materiál je pripravený, každý účastník si svoj výtvor vezme so sebou. 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Humenné

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €