Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2021

Krátky opis
Hlavným cieľom projektu Naše Kysuce je vzdelávanie v oblasti histórie regiónu, remesla, hovoreného slova, výtvarníctva, fotografie, filmu na Kysuckiach. Tvorivé stretnutie Na palete - Kresba a jej možnosti sa uskutoční pod vedením profesora Jaroslava Uhela z Liptovského Mikuláša a bude zamerané na alternatívnu kresbu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Naše Kysuce 2021 - Na palete "Kresba a jej možnosti"

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
22.07.2021

Popis projektu

Kresba a jej možnosti je tvorivé stretnutie pre neprofesionálnych výtvarníkov vo veku od 15 rokov. Zamerané je na alternatívnu kresbu a prebiehať bude pod vedením prof. Jaroslava Uhela v Dome kultúry v Čadci od 9 hod. do 17.15 hod.. Určené je pre 6 - 12 osôb. 

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
7 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €