Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada - putovná výstava, literárna súťaž

Krátky opis
Osmijankova literárna záhrada je projekt zameraný na rozvoj čitateľskej gramotnosti žiakov 1. stupňa ZŠ
Fotogaléria
Názov podujatia
Vernisáž - Osmijankova literárna záhrada

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
14.03.2018 - 08.05.2018

Popis projektu

Včera sme otvorili Osmijankovu literárnu záhradu v Miestnej knižnici na Prokofievovej ulici v Bratislave. Bola to veľká slávnosť, pretože knižnica slávnostne otvárala 2. ročník festivalu Prebuď sa (s) knihou a otvorenie výstavy bolo súčasťou jej otváracieho programu. Program festivalu je veľmi bohatý, tak Vás spolu s organizátormi srdečne pozývame!

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
27 500,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €