Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada - 18. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Putovná výstava je otvorenou čitárňou s kvalitnou dramaturgiou
Fotogaléria
Názov podujatia
Osmijankova literárna záhrada - putovná výstava

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
02.08.2021 - 20.09.2021

Popis projektu

Rozprávkovník Kristy Bendovej, Fantazmagorika knihoplodá, Šifrovník, Veršoplôtiky Tomáša Janovica, Miroslava Válka, Pavla Országha Hviezdoslava a iné interaktívne objekty sú súčaťou 8 stanovíšť, ktorými prechádza čitateľ usmerňovaný Osmijankovou mapou - pracovným listom, ktorý si deti môžu doplniť a vymaľovať vlastnú záhradu. Po "záhradníckej práci" si môžu oddýchnuť v Peliešku plnom skvelých detkých kníh ( propagácia slovenských vydavateľstiev) a nakoniec ich odmení rozkvitnutý kvet Osmimetrovnica kráľovská. Poďakovanie za zanechanie vlastnej stopy v záhrade.


Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
20 200,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €