Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivé dielne hudby, tanca a tradičných ľudových remesiel

Krátky opis
V rámci projektu Tvorivé dielne hudby, tanca a tradičných ľudových remesiel, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, organizátori RODON Klenovec, Národné osvetové centrum a Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja, realizujú týždňovú hudobnú tvorivú dielňu pre detské a mládežnícke ľudové hudby. V čase od 18.7.2021 - 23.7.2021 v rekreačnom zariadení Drieňok v Teplom Vrchu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Muzičky - tvorivé dielne detských a mládežníckych ľudových hudieb

Miesto konania / kraj
Teplý Vrch / Rimavská Sobota

Termín konania
18.07.2021 - 23.07.2021

Popis projektu

V rámci projektu Tvorivé dielne hudby, tanca a tradičných ľudových remesiel, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, organizátori RODON Klenovec, Národné osvetové centrum a Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja, realizujú týždňovú hudobnú tvorivú dielňu pre detské a mládežnícke ľudové hudby.
V čase od 18.7.2021 - 23.7.2021 v rekreačnom zariadení Drieňok v Teplom Vrchu sa budú mladým talentovaným muzikantom venovať lektori, muzikanti ľudovej hudby Michal Noga, Milan Verony, Ľubomír Gašpar, Ján Tej. O voľný čas a relax sa budú starať animátori a lektori tanca.

Názov prímateľa
RODON Klenovec (za rozvoj obecného diania ochotných nadšencov)

Celkový rozpočet:
20 691,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €