Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
Remeselná tvorivá dielňa obsahovo zameraná na výrobu drôtovaného šperku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kúzlo zašlých čias - Výroba drôtovaných šperkov

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.08.2021

Popis projektu

Príďte do Krajského osvetového strediska v Nitre a budete mať možnosť si vyskúšať vlastnú tvorbu drôtovaného šperku. Lektorka Vám poskytne množstvo cenných rád a individuálnych konzultácií.

Všetky bližšie informácie o prihlásení a platbe nájdete : https://www.kosnr.sk/podujatia-oblasti-remesla/351-vyroba-drotovanych-sperkov?date=2021-08-04-16-00


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €