Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity 2021

Krátky opis
Spracovanie zvukových záznamov na rôzne témy z oblasti kultúrneho života, týkajúce sa tradičnej kultúry a neprofesionálneho umenia. Predstavovať budeme osobnosti zo Žilinského kraja. Podcasty budeme pravidelne uverejňovať na našich sociálnych sieťach.
Fotogaléria
Názov podujatia
KulturX

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
20.07.2021 - 20.12.2021

Popis projektu

Počas šiestich mesiacov spracujeme 6 audiozáznamov (v niektorých prípadoch aj s videozáznamom) na rôzne témy z oblasti kultúrneho života, týkajúce sa tradičnej kultúry a neprofesionálneho umenia. Predstavovať budeme osobnosti zo Žilinského kraja s ktorými budeme v priebehu 30 až 45 minút diskutovať. Rozhovor povedie rozhlasový moderátor Branko. Podcasty budeme pravidelne uverejňovať vždy 20. dňa v mesiaci na našom webe, facebooku, youtube KrKS v Žiline a tiež Spotify.

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
5 080,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €