Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Workshop pozostávajúci z dvoch častí má priblížiť umenie ulice a jeho prvky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vzdelávame umením - Výtvarné a remeselné kreácia

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
29.07.2021

Popis projektu

Workshop pozostávajúci z dvoch častí má priblížiť umenie ulice a jeho prvky. Má pôsobiť metodický výchovne. Účastníci s v prvej časti vypočujú čosi o histórií graffiti, prezrú tlačoviny, vymyslia a nakreslia za pomoci lektora svoje meno. V druhej polovici bude prebiehať voľná debata a následne praktická časť na legálnej stene za použitia sprejov. Cieľom workshopu je poukázať na to, že sa graffiti dajú maľovať kvalitne a na legálnych plochách. 

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
22 250,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €