Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania III - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
Vzdelávací cyklus zameraný na rozvoj čitateľských zručností detí mladšieho školského veku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračné kľúče od hravého čítania - workshopy pre deti a pedagógov

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
26.07.2021 - 28.07.2021

Popis projektu

Vzdelávací projekt Zázračné kľúče od hravého čítania - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre - ponúka ucelené workshopy a putovnú čitáreň - výstavu hodnotných detských kníh zo slovenských vydavateľstiev. Osmijankova literárna mapa, ktorú dostávajú účastníci, ich orientuje na knižnom trhu a upriamuje pozornosť na kvalitné literárne diela určené detskému čitateľovi.  Workshopy sa venujú témam jednotlivých titulov prostredníctvom tvorivej práce s literárnym textom. Letný cyklus je určený Letným školám a Komunitným centrám, v ktorých majú deti možnosť prostredníctvom literárnej hry a tvorivých dielní posilniť svoje čitateľské zručnosti a návyky, ktoré počas zatvorených škôl nemali možnosť v dostatočnej miere rozvíjať.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vďaka finančnej podpore sa môže realizovať v rôznych regiónoch Slovenska.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
11 000,00 €

Výška podpory:
9 500,00 €