Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie-tradičná kultúra

Krátky opis
Riasenie - vzdelávací seminár o spôsobe riasenia textílií s lektorkou Danielou Ťapuchovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Riasenie

Miesto konania / kraj
Čičmany / Žilina

Termín konania
24.07.2021

Popis projektu
Klub autentického folklóru Hojana pri KrKS v Žiline pozýva na praktický vzdelávací seminár Riasenie, ktorý sa uskutoční v sobotu 24.7.201 od 14. hodiny vo dvore Drevenice Ondreja Gregora v Čičmanoch. Lektorka Daniela Ťapuchová účastníkov naučí ako riasiť – skladať látku do drobných záhybov upevnených stehmi. Vzdelávací seminár je bezplatný a záujemci sa môžu prihlásiť emailom na ahoj@hojana.sk
Vzdelávací seminár z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
KAF Hojana

Celkový rozpočet:
1 990,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €