Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ťanšanská utópia. Čechoslováci v Interhelpe

Krátky opis
Diskusia a prezentácia publikovanej knihy s finálnym názvom Utópia v Leninovej záhrade: Československá komúna Interhelpo na Bratislavskom knižnom festivale BRaK. Čítačka ukážok z knihy, diskusia s moderátorom a otázky publika, neskôr spojené s predajom publikácie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Utópia v Leninovej záhrade - diskusia s autorom na festivale BRaK

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
25.06.2021

Popis projektu

Prvá zo série diskusií po vydaní knihy Utópia v Leninovej záhrade: Československá komúna Interhelpo na Bratislavskom knižnom festivale BRaK. Autor predniesol publiku časť z vydanej knihy podporenej štipendiom FPU. Nasledovala moderovaná diskusia o témach knihy, metódach práce a aj otázky z publika. Na záver predaj knihy a autogramiáda. FPU bol spomenutý ako podporovateľ štipendia aj samotného podujatia. Začiatok propagácie vydanej publikácie.

Názov prímateľa
Lukáš Onderčanin

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €