Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy Divadla NUDE

Krátky opis
Reprízy Divadla NUDE na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ľúbim ťa a dávaj si pozor

Miesto konania / kraj
Trebišov / Trebišov

Termín konania
10.07.2021 - 30.09.2021

Popis projektu
,,To už navždy budem mať strach o svoje dieťa?"
Štyri matky a ich izby. Príďte na unikátne bytové divadlo.
VSTUP zdarma, KAPACITA limitovaná. REZERVÁCIE max 2 lístky na osobu, potrebné vyzdvihnúť v ŠUMe najneskôr do štvrtka 8. júla 18:00.
!!! Pre divákov od 18 rokov.
Autorská inscenácia o intímnych detailoch materstva, o nezvyčajnej kráse a skrytých pochybnostiach. O tom, aké vie byť materstvo mätúce a osamocujúce.
O deťoch, ich otcoch, o rodičoch a rodičoch rodičov. Kde je hranica ženy, ktorá je matkou? Prečo je materstvo
také zložité, keď trvá od počiatku? Bolo to tak vždy alebo teraz len príliš veľa premýšľame?
Účinkujú:
Lenka Libjaková, Lýdia Ondrušová, Mirka Ábelová/ Michaela Fech, Veronika
Malgot/ Libuša Bachratá, Gab
Réžia a dramaturgia: Veronika Malgot a Lýdia Ondrušová
Dramaturgická spolupráca: Marek Godovič
Námet, scénografia, kostýmy: Laura Štorcelová
Hudba: Gab
Text: kolektív autoriek
https://nezavisledivadlo.sk/divadlo/divadlo-nude?fbclid=IwAR34gT9b989PTq728BXT2oatcJKLKsXM7LqUUpWEV5uG-3ZiiCgPRbtMxPs" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; text-align: inherit; display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: inherit;">https://nezavisledivadlo.sk/divadlo/divadlo-nude?fbclid=IwAR34gT9b989PTq728BXT2oatcJKLKsXM7LqUUpWEV5uG-3ZiiCgPRbtMxPs" class="o9v6fnle cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql" style="overflow-wrap: break-word; margin: 0.5em 0px 0px; font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" color:="" rgb(5,="" 5,="" 5);="" font-size:="" 15px;"="">Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 
Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
13 710,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €