Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2021

Krátky opis
V júli to namiešame. Nielen drinky na terase, ale aj marketingové prednášky. Dojdi si po inšpiráciu a teš sa na dvoch spíkrov a jednu spíkerku s mixom tém z rôznych oblastí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk! marketing (Prešov) - vol. 4

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
21.07.2021

Popis projektu

V júli to namiešame. Nielen drinky na terase, ale aj marketingové prednášky. Dojdi si po inšpiráciu a teš sa na dvoch spíkrov a jednu spíkerku s mixom tém z rôznych oblastí.

Stano Šimčík - Novinky v Google Ads
-> Čo sa v Google Ads zmenilo za posledný rok a ako to aplikovať v praxi?


Lenka Siváková - Ako na jednoduchý SEO audit
-> Keď viete, kde sa pozrieť, nájdete chyby na stránke aj sami. Ako na základný SEO audit pomocou vlastnej hlavy a bezplatných nástrojov.


Roland Vojkovský - Cesta freelancera k vlastnej agentúre
-> Ako sa z „One man show“ stala v priebehu niekoľkých mesiacov plne fungujúca agentúra na SEO a obsahový marketing.


Lístky v predpredaji za 5€ na wave.sk.
Nezabudni, stále platí, že v predpredaji ušetríš dve eurá
Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
57 500,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €