Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v oblasti tradičnej kultúry a astronómie v KOS

Krátky opis
Metodická pomoc pre folklórne kolektívy Nitrianskeho kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
K prameňom tradícií

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.03.2018 - 20.12.2018

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre pripravilo možnosť využiť odbornú a metodickú pomoc lektorov pôsobiacich v oblasti tradičnej ľudovej kultúry počas celého roka 2018. Metodická pomoc je určená pre detské folklórne súbory, skupiny, folklórne krúžky, folklórne súbory a folklórne skupiny Nitrianskeho kraja. Lektormi budú odborníci z oblasti tradičnej ľudovej kultúry Slavomír Ondejka, Agáta Krausová, Katarína Babčáková, Margita Jágerová, Michal Noga, Peter Obuch, Alžbeta Lukáčová, Kristína Olejárová, Martin Olejár, prípadne ďalší podľa potreby, v zmysle špecifikácie materiálu a oblasti, v ktorej budú kolektívy metodickú pomoc potrebovať. Metodická pomoc bude realizovaná priamo počas nácviku kolektívu. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
16 930,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €