Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení nezávislého divadla Harry Teater 2020/21

Krátky opis
Známy príbeh o Shakespearovom Hamletovi zahraný v novom šate.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hamletiáda

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
30.09.2020

Popis projektu

Príbeh o Shakespearovom Hamletovi sme sa rozhodli ponúknuť divákom s nadhľadom a v skrátenej podobe so zachovaním všetkých dejových faktov. Predstavenie hrajú a spievajú herci s maňuškami, marionetami a plošnými bábkami vo voľnom originálnom veršovanom texte. Predstavenie je vhodné, na podporu povinného čítania na ZŠ a stredných školách. 

Názov prímateľa
Harry Teater, o. z.

Celkový rozpočet:
6 814,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €