Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení nezávislého divadla Harry Teater 2020/21

Krátky opis
História a historické udalosti Mesta Banská Bystrica očami detí Barborky a Jakubka
Fotogaléria
Názov podujatia
Medené mesto

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
24.10.2020

Popis projektu

Na motívy knihy Slavomíry Otčenášovej - Štrbovej vznikla inscenácia, ktorá približuje najvýznamnejšie a najdôležitejšie udalosti a osobnosti z histórie a súčasnosti Banskej Bystrice. Prostredníctvom postáv Barbory a Jakuba a ich nespútanej zvedavosti a fantázie sa diváci ocitnú v rôznych obdobiach Banskej Bystrice. Predstavenie je vhodné ako súčasť regionálnej výchovy.

Názov prímateľa
Harry Teater, o. z.

Celkový rozpočet:
6 814,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €