Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

realizácia výskumu: Ľubo Stacho: Projekty

Krátky opis
Prednáška pod názvom: Monika a Ľubo Stacho - SVETLO, INŠTALÁCIE, AKCIE a PERFORMANCIE vo fotografii s podtitulom: neznáme fotografie z 90-tych rokov v tvorbe Ľuba Stacha.
Fotogaléria
Názov podujatia
prednáška: Monika a Ľubo Stacho SVETLO, INŠTALÁCIE, AKCIE a PERFORMANCIE

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
07.03.2018

Popis projektu

Prednáška sa uskutoční na Fakulte umení v Košiciach za účasti miestnych študentov, pedagógov a odbornej verejnosti. Jej cieľom je predstaviť doteraz málo známe či neznáme projekty Ľuba Stacha z jeho analógového archívu z veľkej časti z 90-tych rokov a akceptovať ich dopad na dnešné pohnuté dni, podobné tým na začiatku 90-tych rokov.


Názov prímateľa
Monika Stacho

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 649,00 €