Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ako na to 2

Krátky opis
Ako na to 2 sú kontinuálne zážitkové workshopy pre deti a mládež divadla SpozaVoza. Workshopy sa budú konať v priestoroch Rozprávkového Gašparka. Jeden workshop trvá 120 minút.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako na to 2

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
17.07.2021

Popis projektu

Počas workshopu si deti osvoja techniky tvorivého písania, výstavby dramatického textu, logiky, kritického myslenia. Nadobudnú zručnosti vo výtvarnej (tvorba scény, bábok, rekvizít), hudobnej, pohybovej a filmovej zložke v oblasti umenia.

Okrem profesijných zručností si deti zlepšia komunikačné schopnosti, prácu v kolektíve a súdržnosť. 

Vstupenky sa dajú zakúpiť na tootoot.fm. 


Workshopy sa budú konať v Rozprávkom Gašparkove v Bratislave. Z verejných zdrojov podporil hlavný partner projektu Fond na podporu umenia a hlavné mesto SR Bratislava.

Názov prímateľa
SpozaVoza

Celkový rozpočet:
2 600,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €