Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Workshop ktorý sa tematický napája na predošlé workshopy v tomto projekte a využíva materiály ktoré boli už boli dostupné a spája ich v kreácie ktoré sa uskutočnia 8.7.2021.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné a remeselné kreácie

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
08.07.2021

Popis projektu

Workshop ktorý sa tematický napája na predošlé workshopy v tomto projekte a využíva materiály ktoré boli už boli dostupné a spája ich v kreácie ktoré sa uskutočnia 8.7.2021. Účastníci si budú môcť vybrať zo širšej škály materiálov a ich kombinácie a tým pádom výsledok môže byť o to zaujímavejší. 

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
22 250,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €