Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy inscenácií Divadla GUnaGU v sezóne 2020 - 2021

Krátky opis
Letný festival divadla GUnaGU. Hráme na dvoch scénach - v open air na nádvorí Zichyho paláca (o 20.00) a v sále divadla GUnaGU na Františkánskom nám 7. (o 19.30). Ponúkame 22 divadelných večerov z 10 hier.
Fotogaléria
Názov podujatia
Reprízy divadla GUnaGU júl, august 2021

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.07.2021 - 31.07.2021

Popis projektu

Letný festival divadla GUnaGU.


GUnaGU ako jedno z mála bratislavských divadiel hrá počas celého leta 2021.


Hráme na dvoch scénach - v open air na nádvorí Zichyho paláca (o 20.00) a v sále divadla GUnaGU na Františkánskom nám 7. (o 19.30).


Ponúkame 22 divadelných večerov, počas ktorých diváci uvidia 10 hier divadla GUnaGU vrátane novinky HUPS! so Zuzanou Kronerovou.


Počas dvoch popoludní uvádzame aj hru ONLINE (o 15.00), ktorá je rodinným predstavením pre deti aj rodičov.

Názov prímateľa
Divadelné združenie GUnaGU

Celkový rozpočet:
63 650,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €