Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Klasika na zámku

Krátky opis
Koncert úspešnej opernej speváčky Nao Higano a klaviristky Zuzany Biščákovej v historických priestoroch neobarokového kláštora v Klátovej Novej Vsi sa uskutoční v rámci cyklu koncertov vážnej hudby Klasika na zámkoch, hradoch a kaštieľoch.
Fotogaléria
Názov podujatia
koncert

Miesto konania / kraj
Klátova Nová Ves / Partizánske

Termín konania
18.03.2018

Popis projektu

Nao Higano - soprán (Japonsko/CZ)

Zuzana Biščáková - klavír (SK)

Jarný koncert v rámci cyklu Klasika na zámkoch, hradoch a kaštieľoch

Zlatá sála neobarokového kaštieľa Klátova Nová Ves

Na programe zaznejú diela Leoša Janáčka, Hoang Thi Kieu Anh, Kosaku Yamada a Mikuláša Schneidra  - Trnavského.

Vstup voľný


Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Hlavný partner Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 710,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €