Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prehliadka Mačovských gazdovských dvorov

Krátky opis
Propagácii podujatia sme venovali veľkú pozornosť, mali sme záujem osloviť čo najväčší počet občanov prostredníctvom web stránok, regionálnej tlače, televízie a rozhlasu s cieľom umožniť návštevníkom vrátiť sa späť v čase do života našich predkov .
Fotogaléria
Názov podujatia
Prehliadka Mačovských gazdovských dvorov

Miesto konania / kraj
Diviaky nad Nitricou / Prievidza

Termín konania
29.04.2017

Popis projektu

Propagáciu podujatia sme zabezpečili prostredníctvom web stránky HIPO Macov, Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi, oslovili sme všetkých starostov obcí v regióne s požiadavkou o odvysielanie pozvania pre všetkých občanov, uverejnili sme inzerát v týždenníku Prievidzsko opakovane 2x, vyvesili sme 40 plagátov a rozposlali 100 pozvánok. Podľa nášho názoru propagácia bola úspešná - na podujatí sa zúčastnilo cca 2000 ľudí, čo je na tento región veľmi úspešné. Takéto podujatie je jediné svojho druhu v okrese.

Názov prímateľa
Hipoterapeutické združenie HIPO MAČOV

Celkový rozpočet:
2 123,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €