Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivé a vzdelávacie podujatia 2

Krátky opis
Cyklus tvorivých dielní tradičných remesiel v Expozícii ľudovej architektúry a bývania Vihorlatského múzea v Humennom. Prezentácia deviatich remesiel počas piatich letných nedeľňajších popoludní.
Fotogaléria
Názov podujatia
Oživené remeslá

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
11.07.2021 - 22.08.2021

Popis projektu

Oživovanie tradičných remesiel v expozícii v prírode v Humennom pokračuje v tomto roku piatimi podujatiami, na ktorých budú návštevníkom priblížené takmer zabudnuté pracovné postupy spracovávania rôznych prírodných materiálov do úžitkovej podoby. Spracovanie hliny, dreva, slamy, kože, rohoviny, železa a textilných vlákien predstavia najmä regionálni lektori. Jednotlivé podujatia tohto cyklu sa uskutočnia 11.7.2021, 25.7.2021, 1.8.2021, 8.8.2021 a 22.8.2021. 

Názov prímateľa
Vihorlatské múzeum v Humennom

Celkový rozpočet:
5 920,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €