Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty k tradíciám a osobnostiam

Krátky opis
Zámerom je hudobno-poetický program, ktorý zaujímavým spôsobom oživuje a popularizuje dielo pôvodnej slovenskej tvorby i umelecký prednes.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slovensko mladé – rodisko moje

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
21.07.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
9 480,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €