Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vertigo - časopis o poézii a básnikoch

Krátky opis
Pohľad na súčasnú poéziu a prózu písanú pre deti - od detí aj dospelých
Fotogaléria
Názov podujatia
Plnou parou vpred! a iné čarovné rozprávky

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
21.05.2019

Popis projektu

Prezentačné podujatie s ukážkami najnovšej tvorby pre deti pripravené občianskym združením FACE - Fórum alternatívnej kultúry a vzdelávania.

Čítanie zo špeciálneho čísla časopisu Vertigo - časopis o poézii a básnikoch, ktoré sa tematicky venuje poézii, ale tiež próze a dráme pre deti. Číslo časopisu tiež obsahuje tvorbu detí, ktorá zďaleka nie je len pre iné deti...


Súčasťou podujatia v ikonickom priestore literárnej kaviarne Viola (Prešov, 21. 5. 2019, 17:00) je tiež prezentácia kníh pre deti z dielne FACE.

Názov prímateľa
FACE – Fórum alternatívnej kultúry a vzdelávania

Celkový rozpočet:
21 700,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €