Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Predstavujeme slovenských autorov

Krátky opis
Beseda so spisovateľkou Martou Farelovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Predstavujeme slovenských autorov

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
15.07.2021

Popis projektu

MARTA FARTELOVÁ je už niekoľko rokov etablovaná slovenská autorka, ktorá si svojimi knihami získala množstvo čitateliek doma  i v zahraničí. Doteraz jej vyšlo pätnásť titulov. Jej knihy skrývajú dojímavé príbehy, šťastné okamihy, no i ťažšie osudy. V jej bibliografii nájdete ženské romány, romány podľa skutočných udalostí i psychologickú drámu.

Je autorkou kníh: Anjel v pekle, diabol v nebi, Červená veža smrti, Chlapec bez mena, Na koniec dúhy, Vôňa Tvojej duše a Život na pôžičku.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €