Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Marec, mesiac knihy, oslávime čítaním. Známi herci budú počas jedného týždňa vo výklade MKB (pri zastávke električky Kapucínska), čítať poviedky alebo úryvky zo slovenských kníh: 19. 3. pondelok Oľga Belešová (Sladký život) 20.3. utorok Robo Roth (Mladý dônč) 21.3. streda Vladimír Kobielsky (Cigaretka na dva ťahy) 22.3. štvrtok Richard Stanke (Ruzká klazika) 23.3. piatok Anna Šišková (Toxoj) Miesto: výklad MKB na zastávke električky Kapucínska
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítanie na zastávke

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
19.03.2018 - 23.03.2018

Popis projektu

Známi herci budú počas jedného týždňa vo výklade MKB (pri zastávke električky Kapucínska), čítať poviedky alebo úryvky zo slovenských kníh:
19. 3. pondelok Oľga Belešová (Sladký život od Jany Micenkovej)
20.3. utorok Robo Roth (Mladý dônč od Petra Pišťanka)
21.3. streda Vladimír Kobielsky (Cigaretka na dva ťahy od Dominika Dána)
22.3. štvrtok Richard Stanke (Ruzká klazika od Daniela Majlinga)
23.3. piatok Anna Šišková (Toxo od Ivany Dobrakovovej)
Miesto: výklad MKB na zastávke električky Kapucínska


Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €