Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2021

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
PechaKucha Nitra vol. 21: On the Roads + Jánske ohne

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
25.06.2021

Popis projektu

PechaKucha Nitra sa aj v tejto sezóne vracia na Hidepark. Tentokrát vás zavedie do rôznych kútov sveta a sprostredkuje zážitky a skúsenosti mnohých slovenských cestovateľov. Nechajte sa inšpirovať a spoznajte zaujímavých cestovateľov.

PechaKucha bude spojená s Jánskymi ohňami a bubnovačkou.

Príďte si spoločne s nami užiť a osláviť letný slnovrat. Čas, od kedy sa noci budú opäť predlžovať a dni skracovať. Zároveň je to začiatok našej letnej sezóny na Hideparku. Oslavovať budeme klasicky ohňom, bubnom a tancom. Tak, ako po minulé roky, aj tento, RYTMIKA.sk urobí perfektný bubnový workshop.

Vstup: 2€ na celý večer

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
23 100,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €