Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada - 18. ročník celoslovenského čitateľského projektu

Krátky opis
Literárne lekcie v Osmijankovej literárnej záhrade sa venujú propagácii kvalitnej detskej literatúry prostredníctvom tvorivých aktivít s literárnym textom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Košatý príbeh o strome a princezná, ktorá mala všetko.

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
06.07.2021 - 07.07.2021

Popis projektu

Košatý príbeh o strome slovenskej spisovateľky Alexandry Salmely ponúka veľké posolstvo o záchrane prírody, krajiny, celej planéty. S deťmi budeme hľadať odpovede na otázku čo môžeme urobiť preto, aby sme nezničili všetko krásne a živé okolo nás, zamyslíme sa nad našimi túžbami - čo všetko potrebujeme a čo zo "všetkého" čo máme môžeme dať iným. Zasadíme semienka pravých ľudských hodnôt ako je nenásilnosť, dobro a pomoc druhým. 


Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
20 200,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €